PL | EN

Projekt Rotary for Planet: 1,2 miliona drzew

Globalny program sadzenia drzew przez członków Rotary

Globalny program sadzenia drzew przez członków Organizacji Rotary wraz z przyjaciółmi i sympatykami. Stworzony na podstawie idei Małgorzaty Szymczyk z Rotary Club Katowice, Poland. Projekt zakłada globalną współpracę Klubów Rotary i Klubów Rotaract dla Planety. Projekt ma zwiększać świadomość roli drzew w utrzymaniu systemów ekologicznych i zapobieganiu zmianom klimatycznym. Rotary International to prawie 1,2 miliona członków oraz ponad 200 tys. Członków Rotaract młodszego oddziału tej globalnej organizacji. Sadzenie odbywa się na całym świecie z uwzględnieniem regionalnych wymagań. Co roku w listopadzie na terenie Golf Park Mikołów spotykamy się posumowanie działań danego roku.

O aplikacji

Projekt Rotary for PLANET ma swoją aplikację, stworzoną przez Antoniego Skup, Klub Rotaract Warszawa Fryderyk Chopin, Poland. Aplikacja pozwala Klubom na całym świecie rejestrować swoje działania-nasadzenia a pozostałym uczestnikom projektu na zapoznanie się z wydarzeniem, klubem i miejscem. To wspaniała możliwość na nowe międzyklubowe przyjaźnie i kooperacje. Ale też rodzaj szlachetnej rywalizacji dla dobra naszego i naszej planety. Bądźcie z nami. RAZEM możemy WIĘCEJ

Pobierz aplikację

ROTARY for PLANET - 1,2 Milion Trees - Start ogólnoświatowego projektu