Turniej o Puchar Prezydentów Klubu Rotary

VI Turniej o Puchar Prezydentów Klubu Rotary oraz przekazanie służby rotariańskiej.

28.05.2022 r. na pięknym polu Golf Park Mikołów odbył się VI Turniej o Puchar Prezydentów Klubu Rotary.
Na wydarzeniu powitaliśmy golfistów ale też osoby pragnące wykonać pierwszy krok w tym sporcie, którzy wzięli udział w Turnieju „Nadzieja Polskiego Golfa” czyli sportowa rywalizacja ale też duuuużo fun.
Odbyły się też ważne uroczystości związane z zakończeniem Roku Rotariańskiego. Małgorzata Szymczyk, po podwójnej kadencji przekazała insygnia prezydenckiej służby rotariańskiej Małgorzacie Dłużewskiej. Życzymy wielu sukcesów w wypełnianiu tej wyjątkowej funkcji.

W uroczystej atmosferze wydarzyła się również  bardzo szczególna chwila mianowicie przekazanie medali za pomoc Ukrainie. Na koniec dla osób pragnących pod okiem Mistrza Tańca Towarzyskiego, naszego kolegi klubowego Cezarego Doroszkiewicza, można było poznać lub poćwiczyć tańce latynoamerykańskie przy gorących rytmach bachaty.

Był też czas gdy zrelaksowani i radośni mogliśmy zaplanować i omówić wspólne działania, jak również celebrować ducha rotariańskiej przyjaźni.
Dochód z Turnieju przeznaczony zostanie na kolejne działania pomocowe dla Ukrainy.

Dziękujemy Golf Park Mikołów za wspaniałą organizację turnieju
Rotary Klub Katowice dziękuje wszystkim obecnym za tak liczne przybycie i wspaniałe humory.
⛳️🏌️‍♀️Zapraszamy na następny rok 🏌️‍♀️⛳️